دنیای دیجیتال به سمت تولید محتوا و بازاریابی محتوا در حال حرکت است. بنابراین مدیران وب مجبورند زمان زیادی را صرف تولید محتوا برای تجارت خود کنند. در حال حاضر ، وب سایت ها و برنامه ها از متن ، ویدئو ، گرافیک ، صوتی و سایر مطالب برای جذب مخاطب متناسب با نیاز آنها استفاده می کنند. در این مقاله شما را با تولید محتوای متنی آشنا می کنیم.


هنگام راه اندازی وب سایت برای مشاغل خود ، در صورت عدم وجود محتوای سایت ، نباید انتظار بازدید کننده زیاد داشته باشید. همچنین ، اگر محتوایی که تولید می کنید جذاب نیست ، مخاطب را به جای جذب مخاطب به سمت تجارت خود ، دفع می کنید.


حتی ممکن است شما به فکر تولید محتوایی مشابه محتوای تولید شده توسط یک رقیب و جذب مخاطبان زیادی باشید. حتی اگر مخاطب متوجه کپی بودن آن نشود ، احساس می کند تجارت شما برای آنها نوآوری نخواهد داشت.


بنابراین ، محتوایی که تولید می کنیم باید کاملاً مطابق با نیازها و خواسته های مخاطبان و به روشی منحصر به فرد باشد. هزینه تولید محتوا متنی یکی از دغدغه های همیشگی صاحبان کسب و کارهاست.


در مقالات قبلی ، ما در مورد تولید محتوای گرافیکی توضیح داده ایم. در این مقاله ، ما قصد داریم در مورد تولید محتوای متنی توضیح دهیم. اما منتظر مقاله های بعدی ما در مورد تولید دیگر محتوا باشید.


تولید محتوای متنی 


مطمئناً می دانید محتوا چیست. اما در ادامه مطالب را به اختصار توضیح خواهیم داد. هر آنچه در اطراف خود می بینید محتوا است. میلیون ها سال پیش ، افرادی که در غارها زندگی می کردند ، اشکال مختلفی را بر روی دیواره غار نقاشی می کردند تا مفاهیم را به دیگران منتقل کنند. این اشکال به نوبه خود محتوا در نظر گرفته می شوند زیرا پیامی را منتقل می کنند و با دیگران تعامل دارند. کمی جلوتر برویم ، متون منتشر شده در روزنامه اول را می توان محتوا نیز نامید. در حال حاضر متن روی جلد بیسکویت ، صورتحساب آب و برق ، رسیدی که از رستوران دریافت می کنیم و حتی حرکاتی که ناشنوایان برای انتقال مفاهیم از آن استفاده می کنند را می توان محتوا دانست.


به طور کلی ، محتوا چیزی است که از طریق آن پیامی به دیگران منتقل می شود و طرف مقابل می تواند آن را به راحتی درک کند.


تولید به معنای واقعی کلمه به معنای ایجاد ، آفرینش و تولد است. بنابراین ، اصطلاح تولید محتوا به معنای محتوای ارزشمند ، با کیفیت و منحصر به فرد است که برای مخاطبان هدف خود ایجاد می شود. برای تولید محتوای منحصر به فرد ، می توان یک تحلیل کلی از آنچه مخاطب به آن نیاز و نگرانی دارد و چگونه می توان با تولید محتوای مناسب ، تمام س theالاتی که در ذهن دارد ، برطرف کرد. هرچه بیشتر و بهتر به نیازهای مخاطب پاسخ دهید ، می توانید مخاطب بیشتری را به سمت تجارت خود جذب کنید.


بسیاری از مدیران بازرگانی اکنون به سمت تولید محتوا رفته اند. اما همیشه این سوال در ذهن آنها وجود دارد که تفاوت بین جمع آوری محتوا و تولید محتوا چیست؟ جمع آوری محتوا به معنای جمع آوری چندین مقاله از چندین سایت یا کتاب و اصلاح جزئی آنهاست ، اما تولید محتوا به معنای تولید محتوا بر اساس مهارت ، تجربه ، خلاقیت و نوآوری است.


جمع آوری محتوا در کوتاه مدت ممکن است از نظر هزینه و زمان به نفع یک مدیر بازرگانی باشد اما در دراز مدت به آنها آسیب می رساند. چرا؟


در بازاری با اطلاعات زیاد ، اگر محتوایی که تولید می کنید نوآورانه و جذاب نباشد ، نه تنها مخاطب را دفع می کنید ، بلکه از موتورهای جستجو نیز نظرات منفی دریافت خواهید کرد. شاید از خود بپرسید که این ربطی به موتورهای جستجو دارد یا موتورهای جستجو فقط یک ربات هستند و نمی توانند تفاوت بین محتوای تولید شده و محتوای کپی شده یا ویرایش شده را تشخیص دهند.


اما این مورد نیست. الگوریتم Google Panda بسیار هوشمند است و به راحتی محتوای منحصر به فرد را تشخیص می دهد. این الگوریتم پارامترهای زیادی را در نظر می گیرد تا محتوای تکراری را تشخیص دهد. یکی از این موارد میزان علاقه کاربران به محتوایی است که شما تولید کرده اید. این الگوریتم به راحتی مشخص می کند که محتوای شما برای مخاطبان شما چقدر ارزشمند است. بنابراین ، شما باید محتوای کاربر پسند بسازید و سوالات موجود در ذهن مخاطبان را تا آنجا که ممکن است حل کنید.


برای پاسخ به این س questionsالات ، می توانید از تولید محتوای ویدئویی ، متن صوتی ، گرافیکی و ... استفاده کنید. از هر مدلی که استفاده می کنید باید پاسخگوی سال مخاطب شما باشد.


تاکنون امیدواریم که شما تولید محتوا را کاملاً درک کرده باشید ، اما در ادامه می خواهیم در مورد تولید محتوای متنی و مزایا و معایب آن صحبت کنیم.


متن به معنای ترکیب کلمات و ایجاد پیام و انتقال آن به مخاطب مورد نظر است. تولید محتوای متنی به معنای نوشتن درباره یک موضوع خاص است. اما محتوای متنی که برای مشاغل تولید می شود باید با هدف جذب مخاطب و ارتقا the رشد و توسعه تجارت شما باشد.


ممکن است به خود بگویید که مردم در حال حاضر علاقه ای به خواندن متن ندارند و بیشتر تمایل به محتوای گرافیکی یا ویدیویی دارند. این درست است ، اما بیشتر مخاطبان خبره علاقه مند به خواندن محتوای متنی هستند. با این حال ، آنها هیچ محتوای متنی را قبول نمی کنند. متن ها برای این افراد که موضوعی را به طور کامل توضیح داده اند و تمام جوانب آن را پوشش می دهند جذاب هستند و در نهایت افراد پس از خواندن آن متن به وب سایت های دیگر مراجعه نمی کنند و به تمام مشکلات آنها در سایت شما پاسخ داده می شود.


انواع تولید محتوا


تولید محتوای متنی را می توان در چندین دسته منعقد کرد ، از جمله موارد زیر:


محتوای متنی عمومی

محتوای متنی تخصصی

متن شبکه های اجتماعی

متن تبلیغاتی

نوشتن محصول

 

اگر از منظر موتورهای جستجو به آن نگاه کنیم ، موتورهای جستجو از جمله گوگل همچنان به محتوای متنی اهمیت می دهند.


بنابراین قبل از تولید محتوای متنی ، باید ابتدا با جستجوی کلمات کلیدی یا عبارات ، یک استراتژی را پیاده سازی کنید. شما می توانید این کار را با استفاده از ابزارهای موجود در اینترنت ، از جمله Google Keyword Planner ، Google پیشنهاد و همچنین ابزارهای مرتبط با کلمات کلیدی مانند Kwfinder ، lsiGraph و .. انجام دهید. می توانید تمام کلمات مربوطه را پیدا کرده و سپس نوشتن محتوا را شروع کنید.

 منبع


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 135
تعداد نوشته ها : 3
تعداد نظرات : 0
Rss